Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení

Pastevní potřeby a technologie pro chov hospodářských zvířat.

Pastevní potřeby a technologie pro chov hospodářských zvířat

AGROTRANS spol. s r.o.  1993 - 2019

Kulaté výročí 25 let od založení firmy v loňském roce rychle překryla provozní rutina každodenní činnosti. Zahájili jsme další nekulatý rok naší činnosti a pevně věříme, že bude alespoň stejně úspěšný, jako ten rok jubilejní.

Co se nemění pro další roky je zaměření a filozofie našeho podnikání.

Z garážové firmy o dvou zaměstnancích a se sto tisíci základního kapitálového vkladu jsme se postupně rozrostli na stabilní firmu s 20 zaměstnanci se solidním technickým zázemím a vybavením.

Základem naší obchodní činnosti je nabídka širokého sortimentu potřeb především pro pastevní odchov zvířat - elektrické ohradníky, napáječky, technologické vybavení a zařízení pro manipulaci se zvířaty, jejich vážení, stříhání a identifikace. Od mnoha světových výrobců se snažíme vybrat to nejlepší z jejich produkce, včetně vysoce sofistikovaných výrobků usnadňující každodenní práci chovatelů. Náš sortiment se snažíme pravidelně doplňovat a snažíme se tak udržovat si pozici předního dodavatele klasických i nejnovějších Hi-Tech technologií v této oblasti.

Naše nabídka zemědělských technologií a konkrétního zboží pro zemědělce se průběžně rozrůstá o další a další nové položky spotřebního materiálu, které pokrývají široké rozpětí činností, které dnešní český hospodář a chovatel potřebuje ke své činnosti.

Postupně s naším růstem se rozšiřuje i související činnost zaměřená na výstavbu pastevního a chovatelského oplocení včetně technologického vybavení pastevních areálů nebo objektů pro chov zvířat. Naším krédem je vysoká kvalita použitého materiálu a jednotlivých produktů, kvalitní technické provedení a dlouhá životnost realizovaného projektu. Každoročně se zvyšující množství realizovaných projektů nás utvrzuje v tom, že jsme zvolili tu správnou cestu.

Zveme Vás k prohlídce našeho katalogu zboží, internetového obchodu nebo ke vstupu do sekce s informacemi o realizaci oplocení.

Jsme zde již 25 let a jsme i nadále připraveni pomoci Vám realizovat Vaše záměry v oblasti zemědělství, chovatelství a obchodu.