Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení

Pastevní potřeby a technologie pro chov hospodářských zvířat.

Techagro 2016

V prvních dubnových dnech roku 2016 naše firma úspěšně prezentovala základní portfolio svých výrobků a služeb na mezinárodním veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO v Brně na výstavišti.

Jedním ze základních prvků expozice se stal zatloukač kůlů KINGHITTER, osvědčený a spolehlivý pomocník všech ohradářů. Z elektrických ohradníků jsme prezentovali zdroj impulzů M5800i - novinku na českém trhu. Je to druhý nejsilnější zdroj ve výrobkové řadě světového výrobce firmy GALLAGHER z Nového Zélandu. (Nejvyšším a nejvýkonnějším ohradníkem je zdroj M10.000i - i ten je pro českou zemědělskou veřejnost k dispozici.) Oba typy jsou určeny pro maximální rozsahy pevných oplocení z drátu a podléhají zvláštní proceduře instalace, pro kterou má naše firma osvědčení.

Součástí expozice, která se nám zdála pestrou a přitom přehlednou, byly napáječky od zahraničních dodavatelů - MIRACO a LA BUVETTE, část jedné sekce tvořily stříhací strojky švýcarské firmy HEINIGER, dále jsme rádi prezentovali robustní manipulační a fixační klec pro skot od francouzské firmy SATÉNE.

Pro naší stálou klientelu i pro nové zákazníky jsme u příležitosti výstavy připravili také novou formu našeho firemního katalogu - je nyní obohacený o ceny. Umožní to podstatně lepší orientaci v naší obsáhlé nabídce výrobků.

Výstava se po všech stránkách vydařila - obchodně, prezentačně, získáním nových kontaktů i společensky. Jak expozice a naše působení v ní vypadalo Vám připomene pár obrázků z naší galerie.

Těšíme se na další spolupráci a zájem od všech zemědělců a obchodníků, kteří nás na stánku navštívili.

Další akcí mezinárodního významu v našem zemědělském rezortu bude až za rok pořádaná Národní výstava hospodářských zvířat v Brně, k jejíž nomenklatuře pořadatel přiřadil nás i další firmy z našeho oboru pod názvem Animal VETEX. Takže nashledanou za rok opět v Brně na výstavě.