Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení

Pastevní potřeby a technologie pro chov hospodářských zvířat.

Roundhouse® - jednoduché řešení lehké stáje

Roundhouse® je inovativní a jednoduché řešení lehké stáje určené pro chov zvířat.

Přirozený kruhovitý tvar jako stavební prvek se datuje zpět do doby bronzové. V tomto konceptu hospodářské budovy je kruhovitý tvar dále vylepšen použitím moderních materiálů a technologií. Hlavními přednostmi tohoto konceptu je zdravý chov hospodářských zvířat, účelnost obsluhy a ekonomika provozu.

Roundhouse® s jeho otevřenou konstrukcí nabízí navíc vynikající životní a pracovní podmínky s dostatkem světla nejen pro chovaná zvířata, ale i pro obsluhu.

Otevřený tvar objektu spolu s plovoucím tvarem střechy nabízí atraktivní a estetický pohled ze všech stran, čímž snadno splyne s okolním prostředím.

V nabídce jsou celkem tři rozměry konstrukce - základní o průměru 30m/718m² a dále s průměrem stavby 22m/410m² a 45m/1590m².  Roundhouse® 30m může skvěle fungovat např. jako zimoviště pro 80-100 ks krav s telaty nebo pro výkrm 140 býků o hmotnosti 500kg.

Konstrukce Roundhouse® nabízí široké spektrum využití pro takřka libovolný druh zvířat a způsob jejich chovu, případně i jako krytá plocha pro další libovolné použití.

Pokud Vás koncept Roundhouse® zaujal, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Ve spolupráci s výrobcem a jeho partnery Vám zajistíme nadstandardní servis nejen při přípravě a plánovaní instalace stáje Roundhouse®.

 

Roundhouse:

      Stahni zde...
Stáhnout v PDF