Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení

Pastevní potřeby a technologie pro chov hospodářských zvířat.

Odolné pletivo pro chov ovcí Hampton NET™

Rádi bychom Vám představili nový typ odolného chovatelského pletiva se speciálním uzlem tvaru X s bezkonkurenční kvalitou použitého materiálu.
V konkurenci běžných uzlových pletiv, kde výrobci cenu stlačují dolů použitím stále tenčích drátů, je obtížné obstát s kvalitním výrobkem.  Přesto bychom chtěli chovatelům nabídnout něco navíc - kvalitu za dostupnou cenu.

Do nabídky jsme zařadili velmi odolné pletivo s vodorovnými HT dráty Ø 2,5mm z vysoko pevnostní oceli a svislými dráty také Ø 2,5mm z tvrdé oceli. Nový typ pevného spojovacího uzle vodorovných a svislých řad drátu tvaru X zabraňuje posunutí drátů k sobě po nárazu zvířat do pletiva (na rozdíl od běžného uzlového pletiva typu Bullwark).
Zinkování drátu v množství minimálně 230g/m²  nabízí více než trojnásobnou ochranu před korozí ve srovnání s běžně dostupnými výrobky na našem trhu.
Do nabídky pro chov ovcí řadíme i pletivo  8/80/30 (tj. pletivo s 8 vodorovnými dráty o výšce 80cm a roztečí svislých drátů 30cm). Pletiva dodáváme v rolích 50m nebo 100m.

Důležitá informace pro Vás - cena tohoto pletiva je velmi zajímavá:   28,50 Kč/m bez DPH

Naši nabídku doplňujeme o možnost profesionální výstavby chovatelského oplocení naší montážní skupinou. Kontaktujte nás pro více informací: sales@agrotrans.cz