Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení

Pastevní potřeby a technologie pro chov hospodářských zvířat.

Novinky v sortimentu - SMS farm security

Mobilní zabezpečení Vašeho majetku, objektů, techniky a zvířat.

Je vaše oblast pokryta signálem poskytovatelů mobilních telefonních sítí?

Využijte této skutečnosti k jednoduchému elektronickému zabezpečení na bázi komunikace instalované SIM karty v zabezpečovacím zařízení a Vašeho mobilního telefonu či počítače.

Nabízíme elektronické zabezpečení formou dodávky a případné instalace zařízení pro venkovní a vnitřní objekty, stodoly, brány, zemědělskou techniku a další včetně monitorování pohybu skotu a dalších zvířat na pastvinách.  

Informace o neplánovaném pohybu vozidel či techniky, vniknutí do hlídaného objektu, opomenutí uzavření objektu či brány jsou okamžitě přenášeny do mobilního zařízení a počítačů dle volby uživatele. Nestandardní situace pohybu monitorované techniky nebo zvířat je avizována alarmem s lokalizací nechtěného pohybu mimo objekt, garáž či pastvinu. Průběžnou kontrolu polohy lze rovněž provést pomocí SMS příkazu.  

Pro aplikace mimo obydlené lokality jsou některá zařízení vybavena malými, ale vysoko kapacitními solárními panely, které umožňují při dlouhodobém venkovním užívání prodloužit intervaly dobíjení instalovaných baterií.

 

Nabídka mobilních zabezpečovacích zařízení  ve formátu pro Adobe Reader  ke stažení  ZDE.

 

Pokud máte zájem o konkrétní nabídku kontaktujte nás  prosím na: sales@agrotrans.cz  nebo tel.: 731 650 940