Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení

Pastevní potřeby a technologie pro chov hospodářských zvířat.

Nové obchodní aktivity – nové obchodní značky NUGENT a SATENE

Na evropském obchodním poli jsme mezi tradičními zpracovateli železných a ušlechtilých materiálů pro potřeby zemědělců-farmářů objevili dva zajímavé výrobce, kteří přinášejí vyšší kvalitu a tudíž i vyšší užitnou hodnotu svých výrobků. Protože naše firma se vždy snaží české chovatelské veřejnosti dodat kvalitu, rozhodli jsme se proto tyto značky spolu s našimi obchodními partnery uvést do svého prodejního portfolia.

Severoirská firma NUGENT,  jako výrobce fixačních zařízení pro skot a přívěsných vozíků nejen pro hospodářská zvířata, s více než 25-ti letou tradicí se nyní dynamicky prosazuje po celé Evropě.
Francouzská firma SATENE, jako výrobce manipulačních zařízení pro skot i ovce s více než 25-ti letou tradicí, patří do skupiny jednoho z největších evropských výrobců napájecí systémů, firmy LA BUVETTE, jejichž jsme již dlouholetým zástupcem na našem trhu.

Obě firmy se vyznačují kvalitním zpracováním železa, pro své výrobky používají silnější profily než je obvyklé u konkurence a používají některé technické prvky, které jiné firmy nepoužívají. Tím zvyšují užitné hodnoty vlastních nabízených klecí a ostatních výrobků chovatelské veřejnosti. Obě firmy deklarují kvalitnější a silnější vrstvu zinkování, protože celá jejich produkce je takto v základu protikorozně ošetřena.

U přepravníků zvířat firmy NUGENT je používána celokovová robustní konstrukce s použitím lehkých profilových plechů ve výplních. Ve standardní výbavě je sběrná nádrž na kaly, náhradní kolo, osvětlení vnitřního prostoru vozíku.  Unikátní je způsob použití odvětrávacích klapek na předním panelu vozu. Toto provedení podstatně snižuje oproti konkurenčním vozíkům jiných výrobců spotřebu pohonných hmot u tažného vozu, pokud jsou klapky otevřeny. Tyto univerzální vozíky lze upravit jak pro převoz dobytka, tak pro ovce nebo koně. Firma NUGENT vyrábí i speciální řadu vozíků pro přepravu koní. U obou variant je kladen důraz na bezpečnost přepravovaných zvířat i v případě havárie s vozíkem. Odolnost a tuhost rámu a celé konstrukce je koncipována na tuto eventualitu a je počítáno s životností vozíku při běžné údržbě delší než 20 let.       

S výrobky těchto dvou značek Vás podrobně seznámíme a představíme je na nadcházející výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích, kde nás v době od 27. 8. do 1.9.  najdete na našem stánku na volné ploše před pavilony zvířat - D 1-3. Zároveň na našich webových stránkách najdete podrobné materiály k jednotlivým produktům po rozkliknutí hesla NUGENT nebo SATENE.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a doplníte si na farmu to, co z ní potřebujete.

 

Nabídka fixačních klecí a přepravníků NUGENT:

 

 

Nabídka fixačních klecí SATENE: