Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení

Pastevní potřeby a technologie pro chov hospodářských zvířat.

Firma GALLAGHER slaví 75 let od svého založení

Psal se rok 1938, kdy Bill Gallagher senior poprvé použil předchůdce elektrického ohradníků vyrobeného z automobilového startéru k ochraně rodinného vozu před vrtošivým koněm jménem Joe, který se o vozidlo rád drbal.

Výsledek jeho invence byl více než uspokojivý a nápad se zalíbil i okolním farmářům.

V roce 1948 již běžela malosériová výroba jak bateriových, tak síťových zdrojů impulsů.

V 70. letech se již plně rozšířilo používání elektrických ohradníků mezi chovateli ovcí i skotu a staly se standardním vybavením farem.

V následující dekádě začíná být rychle rostoucí firmě trh na Novém Zélandu malý a již pod vedením Billa Gallaghera juniora expanduje na celosvětový trh ( 1969 Austrálie, 1972 UK a Francie, 1974 USA). Firma Gallagher si rychle získává výsadní postavení na trhu a v této době prakticky každoročně zdvojnásobuje svoji produkci.

90. léta minulého století probíhají ve znamení rozšíření svých aktivit o další obory. Vzniká divize bezpečnostního oplocení, samostatný výrobní závod Gallagher Plastics pro zpracování plastů a v neposlední řadě divize elektronické identifikace a vážení zvířat.

Na přelomu století patří firmě Gallagher již zcela neoddiskutovatelně pozice světové lídra v tomto sektoru.

Neustálá technologická modernizace přináší mnoho revolučních výrobků, první inteligentní ohradníky modelové řady MBX, uvedení zdrojů impulsů modelové řady i-série pro trvalý monitoring stavu oplocení, a také ocenění jednotlivých výrobků za inovaci a design na různých světových výstavách.

Přidáváme se ke gratulantům a budeme se těšit na nové úspěšné výrobky a další spolupráci.