Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení

Pastevní potřeby a technologie pro chov hospodářských zvířat.

Aktuality z výstav

Výstava Animaltech a Národní výstava hospodářských zvířat

V polovině května proběhla v Brně největší letošní zemědělská výstava. Jako obvykle jsme v našem inovovaném stánku prezentovali kompletní sortiment potřeb pro oplocení včetně aktuálně nejsilnějšího zdroje impulsů pro elektrické oplocení – Gallagher M5000i.

Venkovní plochu jsme zaplnili prakticky kompletním sortimentem napáječek francouzské firmy LaBuvette v rozsahu, který u nás zatím nikdy nebyl prezentován. Neméně důstojnou částí naší expozice bylo i předvedení výrobků pro vybavení stájí a manipulaci se zvířaty od firem Jourdain a Satene.

Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku zájem o naše produkty a možnost se osobně seznámit a probrat různá technická řešení, která jsou pro nás důležitou zpětnou vazbou.

Nashledanou zase za 2 roky.

Výstava Ralsko Výstava Ralsko Výstava Ralsko Výstava Ralsko
Výstava Ralsko Výstava Ralsko Výstava Ralsko Výstava Ralsko

 

 

Podhory 2019

Přijďte pobejt!   Účast na regionálních výstavách a polních dnech nás udržuje v těsné vazbě s našimi blízkými i vzdálenějšímu sousedy.

Rádi jim předvedeme naše výrobky a prodiskutujeme vše, co nás zajímá, spojuje i rozděluje.

Výstava Ralsko Výstava Ralsko Výstava Ralsko Výstava Ralsko

 

 

Lesnický den v Ralsku 2019

Jako každoročně se účastníme příjemné lesnické akce na Skelné huti u Ralska. Bohatý lesnický program, letos za pěkného počasí, přilákal značný počet zájemců. Byli jsme rádi, že naše expozice s perfektně postavenou ukázkou oborního oplocení opravdu zaujala všechny návštěvníky.

Velkým potěšením, po mnoha letech „osvětové“ práce, pro nás bylo zjištění, že odborná veřejnost se již orientuje  v nabídce kvalitních vysokopevnostních pletiv s neklouzavým uzlem, která v ČR propagujeme a nabízíme již takřka 20 let.

 

Výstava Ralsko Výstava Ralsko Výstava Ralsko Výstava Ralsko