Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení

Pastevní potřeby a technologie pro chov hospodářských zvířat.

Agrosalón Země Živitelka 2019 skončil

Výstava Země Živitelka zaujímá v našem kalendáři výstav každoročně své pevné místo. V letošním roce jsme kromě našeho nosného programu - elektrického oplocení, věnovali velkou pozornost i prezentaci sortimentu stájových technologií.

Tuto relativně novou oblast naší aktivity jsme postupně rozvíjeli v několika posledních letech. Hlavním impulsem pro vytvoření opravdu kompletní nabídky bylo navázání spolupráce s francouzskou firmou JOURDAIN, která představuje na světovém trhu v sortimentu stájového hrazení naprostou špičku.

Úspěšně se rozvíjející obchodní spolupráce s tímto výrobcem nám otevírá přístup k jejich široké nabídce variantních řešení prakticky pro každou instalaci hrazení v objektech živočišné výroby. Pokud uvažujete o novostavbě či rekonstrukci stáje, neváhejte nás kontaktovat s poptávkou. Rádi se jí budeme zabývat, abychom ve spolupráci s Vámi našli to nejlepší řešení.

 

Příjemným zjištěním pro nás jako vystavovatele byl fakt, že narůstá množství návštěvníků našeho stánku, kteří přicházejí řešit konkrétní situace v chovu zvířat, které jim komplikují každodenní práci. Právě řešení konkrétních provozních problémů nás ve vzájemné diskuzi obohacuje o nové informace i chovatelský pohled na daný problém. Technických řešení je obvykle několik, jenom vybrat to správné ....

 

Děkujeme všem návštěvníkům za návštěvu našeho stánku a budeme se těšit na další setkání.