Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení

Pastevní potřeby a technologie pro chov hospodářských zvířat.

Elektrický ohradník - Zdroj impulzů

Síťové zdroje

Síťové zdroje impulsů jsou napájeny elektrickou energií z běžné zásuvky 230V. Podle výkonu zdroje se liší spotřeba proudu v rozmezí 3W – 45W. Výhodou síťových zdrojů pro elektrické oplocení je jejich umístění uvnitř objektu, kde jsou lépe chránění jak před povětrnostními vlivy, tak před odcizením.

Při použití síťového zdroje odpadají všechny starosti spojené s kontrolou a dobíjením baterií, které jsou použity jako zdroj energie pro bateriové elektrické ohradníky. V sortimentu jsou obsaženy klasické zdroje s maximální energií impulsu do 5J a dále „inteligentní“ modelová řada elektrických ohradníků, která si upravuje výstupní energii pulsů v závislosti na velikosti ztráty napětí na oplocení.

V naší nabídce naleznete síťové zdroje impulsů renomovaného výrobce firmy GALLAGHER z Nového Zélandu i dalších evropských producentů komponentů elektrického oplocení.

Síťové zdroje zde eshop icon

 

Bateriové zdroje

Bateriové zdroje impulsů pro elektrické oplocení využívají ke svému provozu jako zdroj energie 6V/9V/12V baterii. Předností elektrického ohradníku s bateriovým zdrojem je jeho mobilnost. Nevýhodou je potřeba pravidelné kontroly stavu baterie a případné dobíjení. Podle výkonu zdroje impulsů je třeba volit baterii s dostatečnou kapacitou. Dobíjení baterií pro bateriové ohradníky lze řešit s výhodou pomocí solárních panelů.

Široký sortiment bateriových zdrojů s energií impulsů do 5J pokryje běžnou potřebu malých a středních farem na výstavbu elektrických ohradníků.

V naší nabídce naleznete bateriové zdroje impulsů renomovaného výrobce firmy GALLAGHER z Nového Zélandu i dalších evropských producentů komponentů elektrického oplocení HORIZONT a POMELAC.

Bateriové zdroje zde eshop icon

 

Kombinované zdroje

Kombinované zdroje impulsů pro elektrické ohradníky jsou univerzálním řešením zejména pro menší chovatele, kteří s jedním zdrojem impulsů mohou napájet jak elektrické oplocení přímo u objektů z elektrické zásuvky s napětím 230V, tak i vzdálené pastviny pomocí vhodné baterie.
V naší nabídce naleznete široký sortiment kombinovaných zdrojů s energií impulsů do 5J renomovaného výrobce firmy GALLAGHER z Nového Zélandu i dalších evropských producentů komponentů elektrického oplocení HORIZONT a POMELAC.

Kombinované zdroje zde eshop icon